Hakkımızda

Kuruluş tarihimizden itibaren, geri dönüşüm sanayi kollarından olan hurda mallar konusunda faaliyetine devam eden firmamız, bu güne kadar sunduğu hizmetler ve kolaylıklar ile müşterilerimize güven duygusunu hissettirmekte,  başarılı ticareti ile de karlarını maksimize etmeyi hedeflemektedir. Ülke ve toplum kazancını ön planda tutmaya çalışan firmamız, müşterilerine sunduğu hurda fiyatları avantajları ile de katkılarını arttırmayı amaçlamaktadır.


Firmamız, hurda fiyatları hususunda piyasa şartlarından çok daha ekonomik ve cazip seçenekler ile müşterilerine hizmet vermektedir. Hurdalarınızı bulunduğu yerden kendi imkânları ile aldırıp, ayrıştırılacak ve depolanacak alanlara transferini sağlamaktadır. Sizlerde kaliteli hizmet ve güvenli ticaret gerçekleştirmek istiyorsanız, sizlere sunduğumuz seçenekler ve hurda  fiyatları avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.Misyonumuz

Ceren Geri Kazanım sahip olduğu tecrübe ve müşteri anlayışı ile sektörün en derinlere inerek, metal ve hurda sektöründe profesyonel ve ilkeli bir çalışma anlayışı ile hareket etme gayesi taşıyor. Bu bağlamda İstanbul başta olmak üzere pek çok kentte hizmet verme amacı taşımaktadır.


Vizyonumuz

Doğaya ve çevreye duyarlı olan anlayışı ile birlikte de çevre koruma politikası güden Ceren Geri Kazanım , çevreye duyarlı çalışmaları ile de sektörde dikkat çekici başarılar imza atmıştır. Siz de metal atıklarınızı ve hurdalarınızı geri dönüşüm için doğru adres olanCeren Geri Kazanım ile rahatlıkla dönüştürebilirsiniz.


Yorumlar (0)

Yorum yaz